Ο Εμπορικός Σύλλογος Καρδίτσας καλεί όλα τα σωματεία και τους φορείς της πόλης σε έκτακτη σύσκεψη την Πέμπτη 01/02/2024 και ώρα 20:00μμ που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα της Ομοσπονδίας Εμποροβιοτεχνών (Ανδρέα Παπανδρέου), με θέμα τους τρόπους συμπαράστασης στον αγώνα των αγροτών και ταυτόχρονη ανάδειξη των επαγγελματικών μας προβλημάτων.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα