Συνελήφθη, χθες (31-01-2024) το απόγευμα στην Καρδίτσα, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Καρδίτσας, ένας ημεδαπός άνδρας, διότι, κατά τον έλεγχο, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν δύο νάιλον συσκευασίες με ακατέργαστη κάνναβη, συνολικού βάρους -2- γραμμαρίων.
Μαγική η βραδιά στον Πάμισο Ποταμό
Μια μαγική συναυλία με πρωταγωνιστές το Χρήστο Νικολόπουλο, το Στέλιο Διονυσίου και την Ελεάνα Παπαϊωάννου πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής...
Διαβάστε Περισσότερα