Το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου θα λειτουργήσει κανονικά το κολυμβητήριο Καρδίτσας. Στο Δημοτικό Κολυμβητήριο παρουσιάστηκε ζημιά, με αποτέλεσμα να χρειαστεί να παραμείνει κλειστό για λίγα 24ωρα, ώστε να υπάρξει επιδιόρθωση της βλάβης. Η αθλητική δομή με βάση την ενημέρωση από τους τεχνικούς θα είναι σε θέση να λειτουργήσει πλήρως και πάλι το πρωί του Σαββάτου.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα