Αίσιο τέλος είχε η σφοδρή σύγκρουση δύο αυτοκινήτων στην οδό Καρδίτσας, στην Καρδιτσομαγούλα λίγο μετά τις 12:30 μμ, σήμερα Τρίτη 2 Απριλίου. Εκτιμάται πως τα δύο οχήματα μετά τη σύγκρουσή τους εξετράπησαν της πορείας τους με αποτέλεσμα την κατάληξη αυτών επάνω σε κολώνα. Η Αστυνομία ερευνά την υπόθεση, ωστόσο ευτυχές είναι το γεγονός πως δεν υπήρξαν πάρα μονο υλικές ζημιές.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα