Το κλιμάκιο του Γραφείου Ψυχοκοινωνικής Βοήθειας και Προαγωγής Υγείας των ΓτΚ του Παραρτήματος Παλαμά, σε συνεργασία με το Δήμο Καρδίτσας και την Κοινοτική Αρχή, την Τρίτη 19 Μαρτίου 2024 θα βρίσκεται στο ΚΑΠΗ της Δημοτικής Κοινότητας Καρδιτσομαγούλας από τις 10:30 έως τις 13:00 για λήψη ζωτικών σημείων (θερμομέτρηση, πίεση, σάκχαρο) για όλους τους δημότες που το επιθυμούν.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα