Αν και περάσανε μόλις τρεις μήνες από την ανάληψη καθηκόντων από το νέο δήμαρχο Σοφάδων, η ενημέρωση του τόσο πριν αναλάβει αλλά και η δράση του αφότου ανέλαβε δείχνουν εξαιρετικά δείγματα γραφής. Από την πρώτη ήμερα έδειξε τη συνέπεια του στις δεσμεύσεις του προεκλογικά και έθεσε ένα χρονοδιάγραμμα σχεδιασμού και υλοποίησης μεγάλων έργων υποδομής που χρόνια ολόκληρα έμειναν πίσω καταδικάζοντας σε μαρασμό και στασιμότητα τον μεγάλο αυτό δήμο του κάμπου. Πραγματικά αν ο Κατσής συνεχίσει μεθοδικά με τέτοια φόρα σύντομα τα αποτελέσματα θα είναι ορατά από άκρη σε άκρη του δήμου. Ζήτησε μια ευκαιρία… Οι πολίτες του την έδωσαν και αυτός δείχνει να την αξιοποιεί στο έπακρο μα και να την τιμά παράλληλα…
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα