Επειδή έχουν εξαντληθεί οι διαθέσιμοι χώροι ταφής στο Δημοτικό Κοιμητήριο, παρακαλούνται όσοι διατηρούν μνημεία προσφιλών τους προσώπων από το 2017 και παλαιότερα, να προχωρήσουν σε εκταφή το αργότερο μέχρι 30 Ιουνίου του 2024. Μετά την παρέλευση της παραπάνω προθεσμίας, όπως προβλέπεται από τον Κανονισμό Λειτουργίας του Κοιμητηρίου, ο Δήμος θα προχωρήσει σε εκταφή καταλογίζοντας τη σχετική δαπάνη αλλά και το τέλος φύλαξης των οστών στο χώρο του οστεοφυλακίου, στους πλησιέστερους συγγενείς.
Μαγική η βραδιά στον Πάμισο Ποταμό
Μια μαγική συναυλία με πρωταγωνιστές το Χρήστο Νικολόπουλο, το Στέλιο Διονυσίου και την Ελεάνα Παπαϊωάννου πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής...
Διαβάστε Περισσότερα