Με απόφαση του Δημάρχου Μουζακίου κ Θεοφάνη Στάθη ορίζεται ως εκπρόσωπος του Δήμου, για την Διοικητική παραλαβή του Νέου Κέντρου Υγείας του Δήμου Μουζακίου για χρήση, στο πλαίσιο του έργου «Αποκατάσταση των ζημιών στις υφιστάμενες οδικές καθώς και σε λοιπές υποδομές στην Περιφέρεια Θεσσαλίας που προκλήθηκαν από το μεσογειακό κυκλώνα «ΙΑΝΟΣ» στις 18 & 19 Σεπτεμβρίου 2020», Αναδόχου εταιρείας «ΤΕΡΝΑ Α.Ε.» η κ.Πάτρα Ουρανία, Πολιτικός Μηχανικός, υπάλληλος του Δήμου Μουζακίου, και αναπληρώτριά της η κ.Κάλφα Σοφία, Πολιτικός Μηχανικός, υπάλληλος του Δήμου Μουζακίου.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα