Ο Περιφερειάρχης Θεσσαλίας κ. Δημήτρης Κουρέτας θα δεχθεί ευχές για τη νέα χρονιά και την ανάληψη των καθηκόντων του, από τους εκπροσώπους των φορέων, συλλογικών οργάνων και πολιτών την Παρασκευή 5 Ιανουαρίου από τις 13.00 και μετά στο νέο Διοικητήριο της Περιφέρειας Θεσσαλίας (οδός Θεοφράστου).
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα