To Κ.Υ. Μουζακίου γιορτάζει την Παγκόσμια Ημέρα Σακχαρώδη Διαβήτη και δίνει την ευκαιρία σε μικρούς και μεγάλους να συμμετάσχουν στην δράση που πραγματοποιεί την Τρίτη 14 Νοεμβρίου στον κεντρικό δρόμο του Μουζακίου με στόχο την ευαισθητοποίηση του πληθυσμού στο χρόνιο αυτό νόσημα.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα