Η Αντιδημαρχία Αθλητισμού του Δήμου Καρδίτσας ενημερώνει ότι συνεχίζονται τα δωρεάν προγράμματα άθλησης για ενήλικες, στο παλαιό κλειστό γυμναστήριο καθημερινά 9:00-10:00 και κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη 16:00 – 17:00. Υπεύθυνη των προγραμμάτων για δεύτερη συνεχή χρονιά είναι η καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής Ειρήνη Ψευτοπούλου.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Διαβάστε Περισσότερα